• head-09
  • head-06
  • head-07
  • head-08

Еврокомиссия создаст Агентство ЕС по кибербезопасности

20 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Еврокомиссия предложила ряд мер по усилению кибербезопасности, среди которых – создание Агентства ЕС по кибербезопасности.

Агентство будет создано на основе существующего Европейского агентства по сетевой и информационной безопасности (ENISA).

Подробнее...Що заважає зареєструвати законопроект «Про аудіовізуальні послуги»?

19 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

яччПротягом підготовки законопроекту «Про аудіовізуальні послуги» робоча група стикалася з близько двадцятьма «політичними» питаннями — тобто такими, чиє вирішення потребує сильної волі звідкись дуже згори. Але наразі залишилися три найбільш суперечливі.

Подробнее...


Одразу сім іноземних телеканалів стали доступними для ретрансляції в Україні

18 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Національна рада 14 вересня внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, поповнивши його такими телеканалами: «TRT WORLD», «Fight Network», «Deluxe Lounge HD», «Deluxe Music» (одночасна трансляція у форматах SD і HD), «RCK.TV», «Jukebox» і «STAR FAMILY».

Подробнее...


Схвалено проект Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку

13 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації 12 вересня 2017 р. на виконання вимог частини першої ст. 10  Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» схвалила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку».

Подробнее...


В Европарламенте предлагают отменить плату за роуминг для Украины

12 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

В Европарламенте предлагают отменить плату за роуминг для Украины

Такое предложение содержится в проекте доклада с рекомендациями Европарламента другим европейским институтам по программе "Восточное партнерство"

 


«Интерфакс» сообщил о запуске украинского спутника связи в первой декаде 2018 года

11 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Телекоммуникационный спутник «Лыбидь», предназначенный для создания Национальной системы спутниковой связи Украины, отправится на орбиту в начале 2018 года. Такую информацию «Интерфаксу» озвучили представители казахстанского космодрома «Байконур», с которого и планируется осуществить пуск ракеты-носителя «Зенит» с «Лыбидью» на борту.

Подробнее...


Сюмар заявила, що ухвалення закону про аудіовізуальні послуги - це зобов’язання України перед ЄС

07 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар нагадала колегам з Комітету, що ухвалення закону про аудіовізуальні послуги – це зобов’язання перед Європейським Союзом, про це йдеться в Угоді про асоціацію України й ЄС.

Подробнее...


Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали

05 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали

Працівниками Подільського управління кіберполіції спільно із слідчим відділом Хмельницького відділу поліції виявлено та припиненню діяльності злочинних організацій у місті Хмельницькому, що надавали послуги ретрансляції телеканалів супутникового телебачення за технологією кардшарингу. Діяльність здійснювалася без жодної ліцензії провайдера програмної послуги та угод з правовласниками.

Про це повідомляється на сайті Кіберполіції.

Подробнее...


Сюмар: Ситуація з інформпростором Донбасу загрожує нацбезпеці України

05 Сентябрь 2017. Опубликовано в Новости за 2017г

Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради України Вікторія Сюмар заявляє, що ситуація з інформаційним простором Донбасу загрожує національній безпеці України

Подробнее...