Нацрада дозволила каналу «Вінтаж» перейменуватись у UNC

.

Тепер канал мовитиме з лого UNC (Ukrainian News Channel).

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «ТРК «Вінтаж ТВ» через зміну логотипу. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 16 вересня.

Тепер канал мовитиме з лого UNC (Ukrainian News Channel). І орієнтуватиметься на економічні новини. Однак ліцензія каналу передбачає і наявність розважальних програм. Нагадаємо, нове керівництво запевняло, що сам формат каналу змінюватись не буде, у сітці поки що залишаються розважальні програми та фільмопоказ.

Голова Нацради Ольга Герасим’юк зазначила, що досі має питання до формату каналу. Однак зміну логотипу назвала «технічною». І члени регулятора її підтримали.

Нагадаємо, харківський бізнесмен Андрій Карпій продав свій супутниковий канал «Вінтаж ТВ». Нові власники та керівники планують запуск економічного каналу Ukrainian News Channel. У реєстрі бенефіціаром є Анна Геннадіївна Коляда, яка у 2017 році очолювала канал Business.

Втім очільник UNC Максим Вакуленко в розмові з «Детектором медіа» сказав, що  інвестором каналу може стати «український заможний фінансовий фонд» і, можливо, з часом до фінансування долучаться західні партнери цього фонду. Назвати його він планує після оформлення всіх угод і внесення змін до реєстру.

«Я можу лише сказати, що інвестори походять не з медіаринку, а з ринку фінансів», — сказав він.

 

https://detector.media

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей