Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

. Опубліковано в Новости за 2014г

news3012

 ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ !

 

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!  

Щастя безмежного в році новому,

миру і радості Вашому дому!
Хай Вам майбутнє дарує надію і хай збуваються всі Ваші мрії!

 

 

З повагою,

Колектив Асоціації «Укртелемережа» 

ГРАФИК РАБОТЫ АССОЦИАЦИИ «УКРТЕЛЕСЕТЬ»

. Опубліковано в Новости за 2014г

ГРАФИК РАБОТЫ АССОЦИАЦИИ «УКРТЕЛЕСЕТЬ» в новогодние праздники:

Выходные дни:

 31  декабря  - 4 января, 7 января, 10,11 января.

Рабочие дни:

5,6 января, 8,9 января.

Перенос рабочего дня:

Пятница 2 января – на субботу  17 января.

Нацрада виносить на громадське обговорення проект Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна радана засіданні 24 грудня вирішила взяти за основу проект Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Нова редакція документа виноситься на громадське обговорення.

Нацрада записала до ліцензій «Зеонбуду» перелік каналів у мультиплексах

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 грудня переоформила чотири ліцензії провайдера загальнонаціональних цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5 - ТОВ «Зеонбуд», вказавши в додатках до ліцензій перелік каналів у мультиплексах. У ліцензіях «Зеонбуду» вказано, що максимальна кількість каналів у мультиплексі (ресурс мережі) - 8 каналів.

Відповідь Нацради "Укртелемережі" щодо проекту про розмір штрафів

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, розглянувши зауваження та пропозиції Асоціації "Укртелемережа" до проекту щодо розміру штрафів, які можуть накладатися на ТРО та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення відповідає:

news2312 1 news2312 2

Набуло чинності оновлене Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги

. Опубліковано в Новости за 2014г

Добра новина для провайдерів програмної послуги - 19 грудня в «Офіційному віснику України» № 99 опубліковано рішення Національної ради «Про внесення змін до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги», відтак нормативний документ  набув чинності.

Нацрада визнала телеканал «Беларусь 24» відповідаючим Європейській конвенції про транскордонне телебачення

. Опубліковано в Новости за 2014г

18 грудня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, розглянувши звернення Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь, ухвалила рішення визнати зміст іноземної програми «Беларусь 24» таким, що відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинного законодавства України.

Артеменко в интервью Капиталу: «Скоро часть телеканалов может уйти с рынка»

. Опубліковано в Новости за 2014г

Новый состав Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания приступил к работе летом текущего года. Регулятору предстояло разобраться со множеством вопросов: от защиты информационного пространства до внедрения цифрового телевидения. Глава Нацсовета Юрий Артеменко рассказал «Капиталу» о продленной работе, а также поделился своим видением перспектив телевизионного рынка.

Нацрада планує у 2015 році затвердити Порядок адаптації іноземних програм та Порядок обмеження ретрансляції програм

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує у 2015 році затвердити нові регуляторні акти щодо адаптації іноземних програм та обмеження ретрансляції програм або їх відеосюжетів. Про це йдеться в Плані діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Нацради на 2015 рік, який Нацрада затвердила на засіданні 11 грудня.

«Укртелемережа» у складі ініціативної групи з обговорення захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет

. Опубліковано в Новости за 2014г

Зустріч ініціативної групи для спільного опрацювання з представниками громадськості варіанту нової редакції проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет» відбудеться 19 грудня 2014 року об 11:00 у Державній службі інтелектуальної власності.

Нацсовет начинает работу над новым законом об аудиовизуальных услугах

. Опубліковано в Новости за 2014г

Нацсовет по телерадиовещанию начинает работу над новой редакцией закона "Об аудиовизуальных услугах". Об этом во время брифинга сообщил председатель Нацсовета по вопросам телевидения и радиовещания Юрий Артеменко.

УТР перейшов на новий супутник

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 11 грудня переоформила ліцензію державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба УТР» у зв'язку зі зміною супутникового ретранслятора.

Положення про ліцензування провайдерів програмної послуги зареєстровано в Мін’юсті

. Опубліковано в Новости за 2014г

10 грудня Міністерство юстиції зареєструвало Положення про ліцензування провайдерів програмної послуги, затверджене рішенням регуляторного органу 6 листопада. Про це повідомив на брифінгу голова Національної ради Юрій Артеменко.

Представители объединений провайдеров программной услуги пришли к консенсусу по большинству вопросов начисления лицензионного сбора

. Опубліковано в Новости за 2014г

В Национальном совете Украины по вопросам телевидения и радиовещания 9 декабря 2014г. на заседании рабочей группы по вопросам деятельности провайдеров программной услуги обсуждались предложения представителей отраслевых объединений относительно изменений в Методику расчетов размеров лицензионного сбора. Напомним, от Ассоциации «Укртелесеть» в рабочей группе регулятора отрасли участвует Ольга Черная. 

 Участники рабочей группы пришли к компромиссному выводу, что является приемлемым подход к начислению лицензионного сбора, предусмотренный действующей Методикой, где за основу при начислении берется количество населения. Были поддержаны идеи о внедрении скидок при выдаче повторной лицензии, создание условий для лицензирования провайдеров, использующих новые технологии, и одновременно технологическую нейтральность, необходимости дополнения Методики графой, которая позволяла бы выдачу лицензии провайдера на всю территории Украины.

Внимание - внеплановые работы на спутнике

. Опубліковано в Новости за 2014г

Телеканалы  пакета «СТРИМ» сообщают - в связи с проведением внеплановых работ на оборудовании формирования транспортных потоков спутника АБС-2 в среду, 10-го декабря 2014 года, в период с 11.00 до 16.00 МСК возможны кратковременные перерывы вещания телеканалов пакета «СТРИМ» числом не более 10 и длительностью до 5 мин. каждый

А Ви є в Плані перевірок Нацради на І квартал 2015 року?

. Опубліковано в Новости за 2014г

 27 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на І квартал 2015 року, рішення №1300.

Профильные объединения просят Минюст ускорить госрегистрацию важных для отрасли решений Нацсовета

. Опубліковано в Новости за 2014г

Ассоциация «Укртелесеть» совместно с общественными объединениями телевизионной индустрии обратились в Министерство юстиции с просьбой ускорить государственную регистрацию решения Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания от 06.11.2014 г. «О внесении изменений в Положение о порядке выдачи лицензии провайдера программной услуги».

Представники об’єднань провайдерів обговорили можливість внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору

. Опубліковано в Новости за 2014г

5 листопада на черговому засіданні робочої групи із діяльності провайдерів програмної послуги її учасники продовжили обговорення можливих змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору. 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей