ТОВ «Зеонбуд» збільшив кількість передавачів у мультиплексі МХ-1 у 4 областях

. Опубликовано в Новости за 2019г

На засіданні 22 серпня Національна рада переоформила ліцензію цифровому провайдеру ТОВ «Зеонбуд», м. Київ, у зв’язку зі збільшенням передавачів багатоканальної телемережі МХ-1 у 14 населених пунктах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської областей.

В Одесском мультиплексе будут вещать два новых телеканала

. Опубликовано в Новости за 2019г

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания провел конкурс на две свободные программы в мультиплексе Одесского региона. По его результатам, лицензии на вещание получили два канала — «ГРАД» и «7», сообщает сайт Нацсовета.

Согласно данным, телеканал «ГРАД» принадлежит черноморской организации «Телерадиокомпания «Град»», а «7» — одесской «Телерадиокомпании «АРТ»».

Кроме них на свободные 11-ю и 12-ю программы претендовали «Мост-ТВ» (ООО «МОСТ-ТВ», Одесса) и «БЕССАРАБИЯ ТВ» (ООО «Телерадиокомпания «Медиа-юг»», Киев).

«ГРАД» и «7» будут вещать 24 часа в сутки в стандарте DVB–T2 (MPEG-4). Программы будут распространяться на Одессу, Черноморск, а также на Овидиопольский, Беляевский и Лиманский районы области.

Напомним, в прошлом месяце Нацсовет добавил в локальную цифровую сеть Киева еще три телеканала. Теперь в этом списке каналы ОЦЕ, «Центральный» и «8 канал».

 

http://mediasat.info

 

 

В новой Раде не будет Комитета по информатизации и связи

. Опубликовано в Новости за 2019г

В Верховной Раде Украины девятого созыва, вероятнее всего, не будет Комитета ВРУ по вопросам информатизации и связи. Вместо него планируется  создать новый Комитет – по диджитализации и ІТ.

Президент призначив Юрія Зіневича членом Нацради

. Опубликовано в Новости за 2019г

Юрій Зіневич - віцепрезидент адвокатського об`єднання «Адвокатська ффрма "Наше право". Відповідний указ №503/2019 від 9 липня про його призначення розміщено на сайті голови держави.

Регулятор пропонує зменшити на 70% ліцензійний збір для радіомовників і провайдерів, які працюють на прикордонних територіях

. Опубликовано в Новости за 2019г

4 липня Національна рада затвердила пропозиції щодо змін у нарахуванні ліцензійного збору для радіомовників і провайдерів програмної послуги, які працюють у районах уздовж державного кордону України. Ліцензії цим компаніям пропонується видавати із 70-відсотковою знижкою.

НКРЗІ НАГАДУЄ:До уваги операторів та провайдерів телекомунікацій!

. Опубликовано в Новости за 2019г

Відповідно до Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації, затвердженого рішенням НКРЗІ від 05.04.2016 № 180 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2016 року за № 739/28869, згідно з пунктом 5 якого усі оператори, провайдери телекомунікацій, які включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, безоплатно надають НКРЗІ квартальну та річну звітність державною мовою в обсягах, формах та строки, визначені цим Порядком.

Кабмин окончательно отменил лицензирование в сфере телекоммуникаций

. Опубликовано в Новости за 2019г

Кабинет министров постановил исключить Национальную комиссию, осуществляющую госрегулирование в сфере связи и информатизации (НКРСИ), из перечня органов лицензирования, тем самым окончательно отменив лицензирование деятельности в сфере телекоммуникаций.

Назначен новый член Нацсовета по вопросам ТВ

. Опубликовано в Новости за 2019г

Им стал генеральный директор телерадиокомпании TV5 Максим Оноприенко

Верховная Рада Украины избрала генерального директора телерадиокомпании TV5 Максима Оноприенка новым членом Нацсовета по телевидению и радиовещанию.

Герасимьюк: очередное заседание Нацсовета состоится в июне

. Опубликовано в Новости за 2019г

Председатель Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания Ольга Герасимьюк назначила заседание членов совета на 13 июня. Об этом пишет Интерфакс.

НОВИНИ ДЕК Дата заходу 30 травня- 02 червня 2019 р.

. Опубликовано в Новости за 2019г

dek logo

 

2019
30/05-02/06

 

СТАЛО ВІДОМО ІМ’Я ГЕНЕРАЛЬНОГО СПОНСОРА ДЕК-2019

news2205

Компанія DEPS – один з найбільших постачальників обладнання та компонентів для телекомунікаційних мереж в Україні підтвердила своє наміри виступити генеральним спонсоромДЕК-2019.

«Це співробітництво триває вже третій рік поспіль і ми перед собою завжди ставимо за мету спільними зусиллями зробити конференцію цікавою і за форматом, і за змістом. Компанія DEPS, яка не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня, представить учасникам  цьогорічного ДЕКу останні інноваційні новинки на своєму стенді, окрім цього, заплановані доповіді та участь у панельних дискусіях експертів компанії. Сподіваємось, що кожен з учасників по завершенні конференції привезе додому нові ідеї, знайомства та цікаві пропозиції, які допоможуть у подальшому розвитку бізнесу». – прокоментував Владислав Севрук, керівник відділу комплексних телекомунікаційних технологій.

ДО УВАГИ ПРОВАЙДЕРІВ ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ !

. Опубликовано в Новости за 2019г

Повідомляємо Вас, що з 25 квітня 2019 року телеканали EU Music,  4ever music, NIKI Kids та NIKI Junior  розпочали своє мовлення на супутнику Eutelsat 9B.

Параметри прийому:

Супутник – «Eutelsat 9B»;
Орбітальна  позиція – 9.0°E
Частота –  12226 V;
DVB-S2/8PSK/MPEG-4/HD/відкрито, SR 27500, FEC 5/6

 

Паралельне мовлення с супутника «Амос 7» буде тривати до 15 травня 2019 року.

Просимо Вас завчасно перелаштувати своє обладнання.

news1605 3

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей