Про результати засідання медіарегулятора 11 липня

. Опубліковано в Новини за 2024р

11.07.2024. медіарегулятор підбив підсумки  конкурсів на цифрове ефірне мовлення з використанням радіочастотного спектра в МХ-1, МХ-3 та МХ-5, визначив дату проведення наступного конкурсу й допущених до нього претендентів та оголосив ще три нові конкурси. 6 російських акторів опинилися в Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, а 5 сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів – у списку медіасервісів країни-агресора – про рішення Національної ради від 11 липня.

НКЕК: До уваги постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг!

. Опубліковано в Новини за 2024р

Нагадуємо, що з 01 липня 2024 по 31 липня 2024 року - звітний період подання регуляторної звітності за підсумками І півріччя 2024 року за формою звітності № 1-Т «Сфера телекомунікацій», яка надається виключно через Систему електронної звітності, згідно з Порядком надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації, затвердженим рішенням НКРЗІ від 05.04.2016 №180 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.05.2016 за № 739/28869.

Винесено на громадське обговорення проєкт змін до Методики розрахунку ліцензійного збору

. Опубліковано в Новини за 2024р

Медіарегулятор виносить на розгляд громадськості проєкт змін до Методики розрахунку ліцензійного збору та плати за внесення змін до Реєстру суб’єктів у сфері медіа, затвердженої рішенням Національної ради від 18.05.2023 № 351 (зі змінами).

Нове іноземне лінійне медіа і підсумки трьох конкурсів – про результати засідання Національної ради від 27 червня

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада винесла на громадське обговорення проєкт змін до Методики розрахунку ліцензійного збору та плати за внесення змін до Реєстру суб’єктів у сфері медіа. Також підбила підсумки трьох конкурсів на місцеве цифрове мовлення. За результатами моніторингу і перевірки вжила до медіа заходів реагування – штраф і припис. Ще одне іноземне медіа зареєструвалося в Україні.

Далі – детальніше про рішення, які медіарегулятор ухвалив на засіданні 27 червня.

Про результати засідання медіарегулятора 13 червня

. Опубліковано в Новини за 2024р

Шість медіа стали переможцями конкурсу на 9 частотах місцевого мовлення. Національна рада сьогодні підбила підсумки конкурсу на радіомовлення для розвитку місцевих і регіональних мереж, а в липні визначить переможців ще двох конкурсів на цифрове телевізійне мовлення. До трьох медіа застосовані штрафні санкції через порушення законодавства. 89 друкованих видань, 44 онлайн-медіа, 11 провайдерів аудіовізуальних сервісів і 7 лінійних медіа, що здійснюють мовлення без використання радіочастотного спектра, поповнили Реєстр суб’єктів у сфері медіа. Про рішення, ухвалені регуляторним органом на засіданні 13 червня, – далі.

Рада заборонить демонтаж мереж електронних комунікацій під час війни

. Опубліковано в Новини за 2024р

Верховна Рада прийняла за основу проект №9593 «Про внесення змін до статті 115 Закону України «Про електронні комунікації».

Законопроект розроблено з метою недопущення демонтажу електронних комунікаційних мереж чи їх частин в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

НАЦРАДА НАГАДУЄ ЩОДО ПОДАННЯ РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада нагадує суб’єктам у сфері аудіовізуальних медіа та постачальникам електронних комунікаційних послуг для потреб мовлення з використанням радіочастотного спектра, крім суб’єктів, які здійснюють діяльність як фізичні особи – підприємці, про необхідність подання установленої податковим законодавством України річної фінансової звітності до 10 червня 2024 року.

Нацрада зареєструвала три місцеві канали, новий ОТТ-сервіс та 40 онлайн медіа

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 40 онлайн медіа. Такі рішення регулятор прийняв на засіданнні 23 травня.

Яку діяльність провайдерів заборонено у разі застосування ЄП – роз’яснення ДПС:

. Опубліковано в Новини за 2024р

До уваги платників єдиного податку третьої групи – юридичних осіб!

З набранням чинності 01.01.2022 Закону України від 16 грудня 2020 року № 1089-IX «Про електронні комунікації» (далі – Закон № 1089) платники податків – юридичні особи при постачанні електронних комунікаційних послуг не мають права застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Директор «Малятко TV» просить Нацраду скасувати штраф

. Опубліковано в Новини за 2024р

Директор телеканалу «Малятко TV» Володимир Кметик просить Національну раду з питань телебачення та радіомовлення скасувати рішення про застосування штрафу в розмірі 106 500 гривень. Про це він розказав у коментарі «Детектору медіа».

НКЕК наголошує на необхідності дотримання законних норм діяльності у сфері електронних комунікацій

. Опубліковано в Новини за 2024р

З метою поліпшення бізнес-клімату та стимулювання економічного розвитку державою постійно вживаються заходи щодо дерегуляції господарської діяльності.

Зокрема, щоб розпочати діяльність у сфері електронних комунікацій, достатньо пройти загальну авторизацію (шляхом подачі повідомлення протягом місяця до Реєстру суб’єктів господарювання), крім випадків користування радіочастотним спектром та ресурсами нумерації.

Діяльність у сфері електронних комунікацій без подання повідомлення про початок здійснення такої діяльності забороняється.

Нацрада зареєструвала 29 онлайн-медіа, 324 друкованих видання, чотири телеканали та чотирьох провайдерів

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 29 онлайн-медіа, п’ять телеканалів, чотирьох провайдерів та 324 друкованих видання. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 11 квітня.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей