УВАГА! ЗМІНА ПОШТОВОЇ АДРЕСИ ТОВ «УТС ДИСТРИБ’ЮШН»

. Опубліковано в Новини за 2022г

Шановні партнери, цим листом повідомляємо про зміну поштової адреси  ТОВ «УТС ДИСТРИБ’ЮШН».

Для зручності листування товариством відкрита абонентська скринька.

У 2022 році Всю кореспонденцію просимо направляти на адресу:

04052, Україна, м.Київ, абонентська скринька № 61  (а/с № 61)

Національна рада нагадує ліцензіатам про необхідність подавати інформацію про свою структуру власності

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій і провайдерів програмної послуги, що суб’єкти інформаційної діяльності повинні подати звіт за попередній, 2021 рік, про свою структуру власності до 31 березня 2022 року. Такі вимоги передбачені статтею 12, частиною другою статті 59, частиною дев’ятою статті 40 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Порядком подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності (Порядок), затвердженим рішенням Національної ради від 21.01.2016  № 2, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за № 251/28381 (зі змінами).

Верховна Рада обрала Герасим’юк, Бурмагіна та Черниша членами Нацради

. Опубліковано в Новини за 2021г

На ці посади претендувало ще 11 кандидатів. 15 грудня Верховна Рада призначила членами Національної ради з питань телебачення та радіомовлення за своєю квотою Ольга Герасим’юк, Олега Черниша та Олександра Бурмагіна.

НКРЗІ закликає операторів активізуватися

. Опубліковано в Новини за 2021г

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації закликала операторів і провайдерів активізуватися, бо залишилося мало часу до кінця грудня задля отримання послуг від телекомрегулятора — оформити радіочастотний чи номерний ресурс. 

На сайті НКРЗІ розміщено повідомлення, в якому заклик до фізичних та юридичних осіб, які здійснюють або хочуть провадити діяльність у сфері телекомунікацій, а також користуються або мають намір користуватися радіочастотним ресурсом і планують звернутися до регулятора за наданням адміністративних послуг, «прискорити подачу до НКРЗІ відповідних заяв». Після нового року може бути пізно, адже через ухвалений парламентом закон про електронні комунікації і досі не прийнятий у другому читанні закон про регулятора, з першого січня у НКРЗІ  не буде повноважень.

Нацрада планує моніторинг всіх іноземних адаптованих каналів

. Опубліковано в Новини за 2021г

Після  затвердження Міністерства юстиції нового «Порядку формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються» регулятор планує провести моніторинг усіх адаптованих каналів. По це у коментарі «Детектор медіа» розказав член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Максим Онопрієнко.
 
 

Апелляционный суд в Киеве отменил признание программ телеканала RTVI не отвечающим законодательству Украины

. Опубліковано в Новини за 2021г

Шестой апелляционный суд в Киеве удовлетворил жалобу российского телеканала RTVI и отменил решение Национального совета Украины по телевидению и радиовещания о признании программ телеканала такими, которые не отвечают требованиям Европейской конвенции о трансграничном телевидении и законодательству Украины.

Національна рада затвердила Порядок формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються

. Опубліковано в Новини за 2021г

Національна рада 18 листопада затвердила Порядок формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються (далі – Порядок). Цей регуляторний акт визначає механізм ретрансляції іноземних телеканалів на території України, який передбачений законодавчими нормами. Документ буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, а після реєстрації оприлюднено на офіційному вебсайті Національної ради.  

Члени Нацради повинні будуть звітувати про зустрічі з олігархами. Відсутність звіту може стати причиною звільнення

. Опубліковано в Новини за 2021г

Такі зобовязання накладає новий закон.

Згідно закону про олігархів члени Національної ради з питань телебачення мають звітувати про  комунікацію з особами, які потраплять до цього  переліку. Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав перший заступник голови Нацради Валентин Коваль.

Спори про авторські права: перші рішення Верховного Суду та законопроєкт, який може все змінити

. Опубліковано в Новини за 2021г

Восени 2022 року спливає термін акредитації організації колективного управління у сфері «кабельної ретрансляції» — громадської  спілки «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» (КАМП). Організація має збирати авторську винагороду з провайдерів, однак поки що вона уклала угоди не з усіма на ринку. Понад 100 справ щодо укладання договорів та виплати компенсації за порушення авторських прав розглядаються у судах. А 2021 року вже з’явились перші рішення Верховного Суду, які мають бути прецедентом для розв’язання подібних спорів. Результати судової практики провайдери, КАМП та юристи обговорили під час індустріальної конференції #TIM 2021: Telecom IT Media.

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт про Нацкомісію з якості інтернету та звʼязку, який напередодні розкритикували в BRDO

. Опубліковано в Новини за 2021г

21 жовтня у першому читанні Верховна Рада ухвалила законопроєкт №6055, який реформує Національну комісію для регулювання сфери електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового звʼязку. «За» проголосували 230 депутатів

Внесено зміни до плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на ІІІ квартал 2021 року та затверджено план на ІV квартал

. Опубліковано в Новини за 2021г

Національна рада на засіданні 2 вересня ухвалила низку рішень щодо Планів проведення виїзних перевірок телерадіоорганізаційУкраїни.

Медіагрупи оголосили умови продажів своїх каналів на 2022 рік

. Опубліковано в Новини за 2021г

При формуванні ціни вони планують враховувати індивідуальний підхід до кожного партнера.

Чотири медіагрупи — StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» — обіцяють змінити умови продажу своїх каналів для партнерів на наступний рік. Про це менеджери заявили під час конференції Telecom Ukraine в Одесі.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей