Канал UBR припиняє мовлення з 2017 року

. Опубліковано в Новости за 2016г

убрВипусковий редактор телевізійного каналу UBR Сергій Шинкар повідомив, що з 1 січня 2017 року телеканал припиняє мовлення.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Під ялиночку - новиночка, закрили UBR, сиротиночку...», - написав він.

П’ять днів до зміни складу УПП: публічні торги на фініші

. Опубліковано в Новости за 2016г

26 грудня, відбувся, можливо, фінальний прес-захід, присвяченій скороченню з нового року складу універсальної програмної послуги (УПП) та переходу загальнонаціональних комерційних телеканалів до договірних відносин з провайдерами. Свою позицію з майданчика УНІАНу вирішили донести медіагрупи (а конкретніше – StarLightMedia та «1+1 медіа»). Вони заручилися підтримкою провайдерів, з якими уклали угоди. Готовими до публічності виявилися лише «Тріолан» і Megogo. 

Канада оголосила високошвидкісний інтернет базовою послугою якісного життя

. Опубліковано в Новости за 2016г

мир

 Розвиток мережі в країні стає пріоритетом канадського уряду. 

 На сайті канадського уряду з'явилося  повідомлення про те, що канадский регулятор CRTC вніс відповідні зміни щодо статусу інтернету.

Раніше таким статусом володіли тільки телефонні лінії, пише The Verge.  Розвиток мережі в країні стає пріоритетом канадського уряду. «CRTC також встановлює амбіційні цілі щодо нової швидкості зв'язку і створення нового фонду, який буде інвестувати близько $ 750 млн в існуючі державні програми», - йдеться у ньому.

«ТРК «ГЛАС» ПОВІДОМЛЯЄ:

. Опубліковано в Новости за 2016г

глас

 З 01 лютого 2017р. програми каналу «ГЛАС» будуть транслювати з іншого транспондера супутника ASTRA 4A.

Відповідно зміняться наступні технічні параметри сигналу:

ТРК«Астра-4А» транспондер 4.219  частота – 12072 МГц;

З 01 грудня 2016р. до 31 січня 2017р. канал транслюється паралельно за старими та новими технічними параметрами

АМКУ досліджує дії медіагруп і провайдерів у процесі скорочення УПП

. Опубліковано в Новости за 2016г

Антимонопольний комітет України (АМКУ) досліджує питання наявності чи відсутності ознак порушень конкурентного законодавства у діях медіагруп та/або операторів (провайдерів) кабельного телебачення, повідомляє прес-служба відомства.

Кандидатів у Нацраду залишилося четверо – «Самопоміч» не визначилася

. Опубліковано в Новости за 2016г

Фракція об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді так і не визначила свого кандидата на вакантну посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, тому кандидатур залишилося четверо.

Немецкий производитель анонсировал антенну для приема цифрового эфирного ТВ, которая блокирует помехи от LTE

. Опубліковано в Новости за 2016г

Немецкий производитель Funke Digital TV представил домашнюю антенну Funke 4G LTE INERT, предназначенную для приема цифрового эфирного телевидения второго поколения (DVB-T2).

НКРЗІ визначила переліки показників якості послуг

. Опубліковано в Новости за 2016г

nkrzВідповідне рішення було прийнято Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, на своєму черговому засіданні 13 грудня 2016 року

Дивіться: рішення про затвердження переліків показників якості послуг, рівні яких підлягають обов’язковому вимірюванню протягом 2017 року та оприлюдненню операторами телекомунікацій у 2018 році.

Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій двох супутникових каналів

. Опубліковано в Новости за 2016г

Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій супутникових телеканалів TV sale UKR (ТОВ «Розумні покупки») та ОЕ (ТОВ «ТРК ОЕ»), які не здійснюють мовлення. 

Комітет свободи слова розгляне пропозиції Ляшка звільнити Нацраду і ліквідувати МІП

. Опубліковано в Новости за 2016г

21 грудня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розгляне проекти постанов депутатів «Радикальної партії Олега Ляшка» щодо припинення повноважень Нацради України з питань телебачення і радіомовлення та ліквідації Міністерства інформаційної політики.

Правительство упростило условия аренды госимущества для операторов телекоммуникаций

. Опубліковано в Новости за 2016г

news1412Кабинет министров Украины установил ставки при аренде государственного имущества телекоммуникационными операторами на уровне 40% для размещения офисов и 18% - для технических средств и антенн.

 

 

Винесено на громадське обговорення проект Змін до порядку подання ліцензіатами інформації про структуру власності

. Опубліковано в Новости за 2016г

Національна рада винесла на громадське обговорення проект Змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги.

ОБ'ЄДНАННЯ ПРОВАЙДЕРІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО НАЦРАДИ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ ПРИ ВВЕДЕННІ НОВОЇ УПП

. Опубліковано в Новости за 2016г

Представники професійних об'єднань суб'єктів господарювання у сфері платного телебачення України, члени Робочої групи з проблемних питань діяльності провайдерів програмної послуги України при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення звернулися до Нацради із проханням надати роз'яснення щодо порядку застосування штрафних санкцій до провайдерів програмної послуги, внесення змін до Положення про видачу ліцензій, введення перехідного періоду у зв'язку із затвердженням оновленого переліку програм універсальної програмної послуги.

Провайдери програмної послуги разом із мовниками обговорили питання виконання вимог закону щодо УПП

. Опубліковано в Новости за 2016г

2 грудня в Національній раді в рамках засідання робочої групи з проблемних питань діяльності провайдерів програмної послуги відбулася зустріч представників медіа-груп і об’єднань та асоціацій провайдерів. Її організовано Національною радою, щоб сприяти діалогу між обома сторонами в питанні переходу на ринкові відносини при розповсюдженні програм українських мовників.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей