Штрафи, приписи і підсумки двох конкурсів на мовлення – про рішення Національної ради від 21 грудня

. Опубліковано в Новини за 2023р

Медіарегулятор визначив переможців конкурсів на радіо- і телевізійне мовлення, зареєстрував ще два телеканали як іноземні медіа, розглянув результати перевірок, застосувавши заходи реагування приписи і штрафи, та продовжив реєстрацію нових друкованих, онлайн-медіа і провайдерів аудіовізуальних сервісів. Про рішення, ухвалені на засіданні 21 грудня, – далі.

Інфляція медіагруп, падіння бази, підвищення цін: що принесе 2024-й ринку платного телебачення

. Опубліковано в Новини за 2023р

Медіагрупи виставляють провайдерам нові ціни за трансляцію каналів, а в тих зменшується абонентська база й зростають видатки.

Нові реєстрації Нацради: серед них п’ять провайдерів

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 10 онлайн-медіа, 48 друкованих видань та п’ять провайдерів. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 16 листопада.

З Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку

. Опубліковано в Новини за 2023р

Цього дня 99 років тому вийшла в ефір перша передача «Українського радіо».

За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим. Цієї традиції дотримувалися також і після здобуття Україною незалежності.

11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий Указ Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку». З того часу 16 листопада вважається Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку

 

Нацрада зареєструвала канали Discovery, «Поверхності» та Кірноса

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 22 лінійні іноземні медіа. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 9 листопада.

Призначення позапланових перевірок і припис за результатами проведених – про рішення Національної ради від 26 жовтня

. Опубліковано в Новини за 2023р

У Запоріжжі значно потужніше мовитиме  радіостанція «NovaLine», до «Радіокомпанії «Гала» застосовано припис, у чотирьох областях змінився склад універсального медіасервісу, телеканалам «О – TV» та «ІСЛАНДІЯ» призначені позапланові перевірки. А також нові реєстранти серед друкованих, онлайн-медіа, медіасервісів на замовлення і провайдерів аудіовізуальних сервісів. Розповідаємо про рішення, ухвалені на засіданні Національної ради 26 жовтня.

Нацрада зареєструвала іноземний спортивний канал, портал Клопотенка та кулінарний ютуб-канал

. Опубліковано в Новини за 2023р

 

 2t0v30PRESIDEN UKRAINA dio Nasional telah mendaftarkan Saluran Olahraga Ekstrim Inggris sebagai media asing linier. Regulator membuat keputusan tersebut pada pertemuan 16 Oktober.

Ini adalah saluran olahraga yang ditujukan untuk pemirsa di Eropa dan Timur Tengah. Pemegang hak ciptanya adalah perusahaan dari Kerajaan Inggris Raya dan Irlandia Utara.

Національна рада виносить на громадське обговорення шість проєктів нормативно-правових актів

. Опубліковано в Новини за 2023р

Медіарегулятор пропонує громадськості взяти участь в обговоренні шести проєктів нормативно-правових актів, які стосуються ліцензування, функціонування Реєстру суб’єктів у сфері медіа, реєстрації іноземних лінійних медіа тощо.

Tvigle – у переліку медіасервісів держави-агресора, «1+1 Video» – перший зареєстрований медіасервіс на замовлення – рішення Національної ради від 27 липня

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада поповнила перелік медіасервісів держави-агресора російським сервісом Tvigle,розглянула результати планових перевірок семи мовників, запропонувала для громадського обговорення два проєкти нормативно-правових актів, що допоможуть комунальним мовникам у їх трансформації в публічні, а також зареєструвала перше українське аудіовізуальне медіана замовлення «1+1 Video».Про рішення, ухвалені на засіданні 27 липня, – далі.

Національна рада зареєструвала перших суб’єктів у сфері медіа відповідно до нового законодавства

. Опубліковано в Новини за 2023р

Перші рішення про реєстрацію суб’єктів у сфері друкованих медіа ухвалила Національна рада на засіданні 15 червня. Також відповідно до вимог нового Закону України «Про медіа» зареєстровано і провайдера аудіовізуальних сервісів. Про основні рішення, які ухвалив медіарегулятор, – далі.

Нові нормативно-правові акти медіарегулятора і анулювання ліцензій через санкції РНБО – результати засідання Національної ради 8 червня

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада на засіданні 8 червня затвердила ще два нормативно-правові акти для імплементації Закону України «Про медіа», анулювала ліцензії 11 суб’єктам у сфері медіа, а також видала нові дозволи на тимчасове мовлення. Про рішення Національної ради – далі.

Нацрада поки не рекомендує провайдерам транслювати канали Viasat

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звертає увагу на те, що реєстрація каналів Viasat в  Естонії, яка є членом Європейського Союзу, тимчасова. Про це йдеться на сайті регулятора. Нацрада досліджує питання з реєстрацією, а до того часу не рекомендує провайдерам транслювати канали Viasat.

Як онлайн-медіа зареєструватись у Нацраді. Покрокова інструкція

. Опубліковано в Новини за 2023р

Реєстрація онлайн-медіа є добровільною. Але для тих, хто захоче зареєструватися, закон «Про медіа» передбачає меншу відповідальність за порушення та можливість брати участь у створенні органів співрегулювання. Минулого тижня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вже затвердила порядок подання заяв і положення щодо особливостей реєстрації у період воєнного стану. Тому «Детектор медіа» підготував інструкцію про те, як реєструватись онлайн-медіа.

Національна рада почала процес затвердження нормативно-правових актів, які впроваджують механізм реалізації Закону України «Про медіа»

. Опубліковано в Новини за 2023р

Національна рада на засіданні 18 травня після громадського обговорення затвердила 11 нормативно-правових актів, які були розроблені на виконання Закону України «Про медіа». Вони дають регуляторові механізми для втілення Закону на практиці і затверджують необхідні форми документів. Тепер медіарегулятор розпочне ліцензування і реєстрацію суб’єктів у сфері медіа, а також інші процедури, передбачені Законом. Про основні рішення, ухвалені на засіданні, – далі.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей