НКРЗІ НЕ ПІДТРИМАЛА НАШУМІЛИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ №3545 НАРДЕПІВ ПИСАРЕНКА І ДОБКІНА

. Опубликовано в Новости за 2013г

26 листопада 2013р., НКРЗІ розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації", реєстраційний N 3545 від 05.11.2013, вирішила його не підтримувати.

Рішенням №771 також було вирішено Департаменту зв'язку спільно з Департаментом правового забезпечення з урахуванням позиції НКРЗІ та заінтересованих державних органів підготувати проект експертного висновку Кабінету Міністрів України до законопроекту для його візування Головою НКРЗІ та направлення до Кабінету Міністрів України.

 Нагадаємо, народні депутати Валерій Писаренко і Дмитро Добкін запропонували штрафувати провайдерів і операторів телекомунікацій за самовільне встановлення на житлових будинках антен та іншого телекомунікаційного обладнання на суму до 17 тис. грн. Відповідний законопроект № 3545 «Про внесення змін до деяких законів України щодо розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації» вони зареєстрували 5 листопада.

Депутати пропонують доповнити закон «Про телекомунікації» статтею 31-1. Відповідно до неї розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації здійснюється на підставі та в порядку, встановленому в договорі, укладеному між оператором, провайдером телекомунікацій і власником об'єкту житлового фонду або уповноваженою ним особою. Примірну форму договору має затверджувати Кабмін.При цьому самовільне розташування технічних засобів телекомунікації на об'єктах житлового фонду забороняється. А відповідальність за це нестимуть оператори, провайдери телекомунікацій.

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей