Перелік адаптованих каналів збільшено

. Опубликовано в Новости за 2013г

Рішення про доповнення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не потребують адаптації змісту), було ухвалено на засіданні регулятора 18 грудня цього року.

Перелік адаптованих каналів поповнили два британські канали – «Nautical channel» і «MGM channel HD».

«Nautical channel» – розважальний телеканал, тематикою якого є морські види спорту та стиль життя. Мова – російська, англійська, обсяг мовлення 24 години. У програмі відсутні передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів. Трансляція із супутника Hоrisons, 2,85 гр.в.д. (США), спосіб поширення сигналу – кодований. Реклама у програмі телеканалу відсутня.

news1912

( Нагадуємо – з 1 січня «Укртелемережа» представляє  телеканал «Nautical channel», контактна особа: Ганна Рудова, тел. /062/ 349-43-47Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

«MGM channel HD» – розважальний телеканал із фільмопоказом. Мова – російська, англійська, обсяг мовлення 24 години. У програмі відсутні передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів. Трансляція з супутника: Eutelsat 36 гр.в.д. (Франція), спосіб поширення сигналу – кодований. Реклама у програмі телеканалу відсутня.

Тепер до списку іноземних програм, які можуть безперешкодно поширюватися в кабельних мережах України, входять 187 телепрограм.

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей