НКРЗІ хоче змінити порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомпослуги знеособлено

. Posted in Новости за 2014г

На своєму засіданні, що відбулося сьогодні, 25 листопада 2014 року, НКРЗІ прийняла за основу проект рішення «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі». 

Розробка проекту документу зумовлена значною кількістю звернень споживачів телекомунікаційних послуг до НКРЗІ із скаргами на дії операторів.

Запропоновані Комісією зміни спрямовані на підвищення захисту прав споживачів при реєстрації їх як абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

У проекті документа передбачається внесення ряду уточнень та змін до Порядку реєстрації, якими усувається можливість неоднозначного трактування учасниками ринку норм діючого законодавства. Так, НКРЗІ вважає за необхідне визначити, що реєстрація абонента не є підставою для зміни умови укладеного між ним та оператором, провайдером договору про надання телекомунікаційних послуг.

Зокрема, оператор не може без згоди абонента змінювати умови надання послуг, скорочувати чи змінювати їх перелік, а також тарифи та тарифні плани, умови і порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти в бонуси, бали тощо.

Крім того, згідно з проектом цього регуляторного акта при реєстрації абонента забороняється вимагати інші документи та дані, крім тих, що визначені Порядком. При цьому не допускається відмова оператора, провайдера телекомунікацій у реєстрації абонента.

НКРЗІ оприлюднить це рішення на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет та упродовж місяця прийматиме пропозиції до проекту цього регуляторного акта.

 

 

НКРЗІ

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей