Генеральним директором Концерну РРТ призначено Володимира Іщука

. Опубликовано в Новости за 2015г

Кабінет Міністрів України призначив генеральним директором Коцерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Володимира Іщука.Про це повідомляє Урядовий портал, на якому опубліковано розпорядження «Про призначення Іщука В. О. генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення « № 769-р у редакції від 30.07.2015.

«Призначити Іщука Володимира Олександровича генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення», - йдеться у розпорядженні Какбміну, яке підписав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 27 лютого стало відомо, що Кабмін звільнив з посади гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Олександра Півнюка розпорядженням № 126-р від 16 лютого. Згідно з розпорядженням, пана Півнюка було звільнено «за одноразове грубе порушення трудових обов'язків (пункт 1 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України)».

Іншим розпорядженням № 127-р від 16 лютого Кабмін тимчасово, до призначення в установленому порядку генерального директора Концерну РРТ, поклав виконання обов'язків гендиректора на першого заступника гендиректора Володимира Іщука.

Раніше голова Держспецзв'язку Володимир Звєрєв повідомив, що Олександр Півнюк вирішив звільнитися з посади за власним бажанням і написав відповідну заяву. Пан Звєрєв також заявив, що міжвідомча комісія, що розслідувала діяльність Олександра Півнюка, не висувала йому звинувачень у сепаратизмі та фінансуванні російських каналів, однак визнала за необхідне передати висновки комісії до правоохоронних органів. Один з членів урядової комісії повідомив «Телекритиці», що у висновках комісії на 10 сторінках були перелічені порушення, які інкримінують Олександру Півнюку, і ці матеріали було передано до правоохоронних органів. Отримати висновки комісії «Телекритиці» не вдалося, оскільки вони призначені для службового використання.

Олександр Півнюк оскаржив своє звільнення в суді. 8 червня суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Малінніков відмовив пану Півнюку в задоволенні всіх позовних вимог щодо його поновлення на посаді. У коментарі «Телекритиці» колишній гендиректор КРРТ заявив, що вважає рішення суду несправедливим. 15 липня Апеляційний суд Києва відмовив екс-гененеральному директору Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Олександру Півнюку в задоволенні апеляційної скарги у справі проти Кабінету міністрів щодо звільнення його з посади у лютому поточного року.

«Телекритика»

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей