Вакантне місце члена Нацради обійняв Валентин Коваль

. Опубліковано в Новости за 2016г

rjdfkmЧленом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за квотою Президента призначено Валентина Коваля. Відповідний Указ №412/2016 від 27 вересня 2016 року оприлюднено на сайті Президента України.

«Відповідно до пункту 13 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4, 6 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" постановляю:

Призначити КОВАЛЯ Валентина Юрійовича членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», - йдеться в указі.

З 2011 року Валентин Коваль працював генеральним директором ТОВ «Телеодин» (телеканали М1 та М2, група StarLightMedia). 

Нагадаємо, 6 серпня Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розпочав відбір кандидатур на вакантну посаду члена Нацради у зв’язку здостроковим припиненнямповноважень члена НацрадиКатерини Котенко, призначеної за квотою Верховної Ради. Нацрада звільнила пані Котенко 2 серпня за її власним бажанням. У коментарі «Детектору медіа» пані Котенко пояснила своє звільнення сімейними обставинами.

Крім Валентина Коваля, на членство в Нацраді претендували Катерина М’ясникова таОлександр Глущенко.

У той же час, із 2014 року лишалася вакантною посада члена Нацради за квотою Президента, яку в результаті й посів Валентин Коваль. Тепер у Нацраді вакантним лишається місце за квотою парламенту.

Катерина Котенко була призначена членом Нацради постановою Верховної Ради 4 липня 2014 року. Її висунули в члени Нацради Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» і Міжнародна неурядова організація «Європейська медіаплатформа». До обрання членом регуляторного органу пані Котенко працювала виконавчим директором галузевої асоціації Індустріальний телевізійний комітет.

Разом з пані Котенко членами Нацради за квотою Верховної Ради 4 липня 2014 року були обраніОлександр Ільяшенко(висуванець Всеукраїнської асоціації дитячого та юнацького телебачення),Ольга Герасим'юк(висуванка депутатської фракції УДАР, Національної спілки журналістів України і ГО «Європейська медіаплатформа») таОлег Черниш(висуванець депутатської групи «Економічний розвиток» і Всеукраїнської громадської організації «Незалежна асоціація телемовників України»).

Загалом у 2014 році на чотири вакантні посади членів Нацради претендували 18 кандидатів. П'ятеро кандидатів були рекомендовані депутатськими фракціями та групами у Верховній Раді України:Ольга Герасим'юк(УДАР, а також Національна спілка журналістів України і ГО «Європейська медіаплатформа»),Ростислав Мартинюк(ВО «Свобода»),Родіон Мірошник(Партія регіонів),Анжеліка Рудницька(«Суверенна Україна»),Олег Черниш(«Економічний розвиток», а також ВГО «Незалежна асоціація телемовників України»). 13 кандидатів були рекомендовані громадськими організаціями:Марія Бурмака, Костянтин Грицак, Олександр Ільяшенко, Наталія Клітна, Катерина Котенко, Юрій Крайняк, Тетяна Котюжинська, Олександр Михайлюта, Катерина М'ясникова, Галина Полхович, Тетяна Попова, Олександр Швець, Тарас Шевченко. Під час конкурсу з нього знялися двоє кандидатів –Анжеліка РудницькатаНаталія Клітна.

На фото - Валентин Коваль Фото -cultprostir.ua

Детектор медіа 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей