Провайдерів зобов’язали вказувати мінімальну інтернет-швидкість

. Опубліковано в Новости за 2016г

11 жовтня 2016 року в № 78 «Офіційного вісника України» опубліковано рішення НКРЗІ від 23.08.2016 № 439 «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послугта Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)».

Зазначене рішення НКРЗІ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.09.2016 за № 1268/29398.

Відповідно до статті 60 Закону України «Про телекомунікації» укладення договору про взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж здійснюється операторами телекомунікацій відповідно до обов’язкових вимог до договору про взаємоз’єднання, які встановлює НКРЗІ.

Для захисту ринку від суб’єктів господарювання, які незаконно здійснюючих діяльність на ринку телекомунікацій, (так званих «сірих» провайдерів), НКРЗІ своїм рішенням запроваджує зміни до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) (далі – Правила) в частині уточнення умов щодо здійснення взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж на умовах договору.

За нової редакції Правил, надавати послуги доступу до Інтернет оператори, провайдери телекомунікацій  можуть виключно за умови внесення їх до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій та здійсненого взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж на договірних засадах з телекомунікаційними мережами тільки тих суб’єктів господарювання, які є у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій із зазначенням відповідного виду діяльності. Обов’язкові вимоги до такого договору встановлені п. 4.6 Правил.

Зазначене рішення набере чинностіз 1 січня 2017 року.

nkrzi

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей