Кіберполіція на Миколаївщині викрила чоловіків, які нелегально підключились до провайдерів та «продавали» інтернет

. Опубліковано в Новости за 2017г

Крадіям інтернету загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Миколаївській області отримали інформацію стосовно двох осіб, які, не маючи будь-яких дозвільних документів, за допомогою втручання в мережі електрозв'язку ТОВ «Телерадіокомпанія Краєвид», ТОВ «Інтертелеком» та ПП «Цифрові комунікації», створили власну мережу електрозв'язку та надавали доступ до  інтернету мешканцям Миколаївської області за грошову винагороду.

За результатами перевірки інформації, слідчим відділом Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області було розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 361 КК України – «Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку».

Під час слідчо-оперативних дій поліцейські встановили місцезнаходження трьох незаконно діючих радіоелектронних засобів, зібрали доказову базу, яка підтверджувала протиправну діяльність злочинців, а також, звідки вони керували своєю мережею.

Отримавши дозвіл суду, кіберполіцейські спільно зі слідчими Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області провели два санкціоновані обшуки, під часі яких вилучили радіоелектронні засоби, комп'ютерну техніку, банківські картки, чорнові записи та документацію, що підтверджує злочинну діяльність.

Зловмисникам повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 361 КК України, яке передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Відділом протидії кіберзлочинам в Миколаївській області спільно з фахівцями «Українського державного центру радіочастот» постійно здійснюється контроль дотримання законності роботи суб’єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги. 

glavcom.ua

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей