Провайдери клопотатимуть про збереження цін за ретрансляцію українських телеканалів у зоні АТО

. Опубліковано в Новости за 2017г

Робоча група при Нацраді з питань діяльності провайдерів програмної послуги клопотатиме про збереження для провайдерів у зоні АТО умов оплати за ретрансляцію телеканалів на наступний період на рівні 2017 року.

Таке рішення робоча група ухвалила на своєму засіданні 27 листопада, повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Представники об’єднань провайдерів будуть звертатися з відповідним листом до Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що створена при Міністерстві інформаційної політики.

Вони проситимуть підтримати на період 2018-2020 років провайдерів програмної послуги, які працюють у зоні мовлення ефірних передавачів ОРДЛО і здійснюють забезпечення населення в зоні АТО вітчизняними інформаційними послугами. Своє прохання вони пояснюють неможливістю конкурувати на рівних умовах з ефірним телебаченням ОРДЛО у стандарті Т2, яке пропонується для перегляду мешканцям певних населених пунктів безкоштовно і налічує, як правило, близько 50 телеканалів країни-агресора, а також міжнародні російськомовні версії іноземних розважальних телеканалів.

Звернення готують представники Асоціації правовласників та постачальників контенту, Інтернет-асоціації України, «Телекомунікаційної палати України», асоціації «Укртелемережа», Спілки операторів телекомунікацій Одеси і Одеської області, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Спілки кабельного телебачення України.

Робочу групу при Нацраді з питань діяльності провайдерів програмної послуги очолює член Нацради Олег Черниш.

Нагадаємо, 2 листопада під час панельної дискусії на конференції TIM українські медіагрупи озвучили свої ціни для провайдерів на 2018 рік, які, враховуючи заминку із запровадженням структурних змін на ринку, дуже відрізняються від озвучених директором «Тріолану» Вадимом Сидоренкомвлітку 8,75 грн. за одного абонента на місяць. Отже, Inter Media Group на 2018 рік просить 3 грн. (в 2017 році було теж 3 грн.); «1+1 медіа» – 1,5 грн. до кодування (у 2017 році – 0,75 грн.); StarLightMedia – 1,5 грн. до кодування (у 2017 році – 0,75 грн.); «Медіа Група Україна» ціни не назвала, але передбачається, що мова йде про збереження до моменту кодування ціни 2017 року (0,45 грн.). Згідно з експертними прогнозами, після кодування у 2018 році ціна кожної з медіагруп навряд чи перевищить 3 грн. з абонента.
 
 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей