До уваги ліцензіатів. Оприлюднено зміни до регуляторного акта про структуру власності

. Опубликовано в Новости за 2018г

В «Офіційному віснику України» від 29 грудня 2017 року № 102  оприлюднено рішення Національної ради від 2 листопада  2017 року № 2043  «Про внесення змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги». Цей документ опрацьовується і невдовзі буде оприлюднений на сайті Верховної Ради.

У зв’язку із внесеними змінами регуляторний орган запроваджує подання щорічної інформації про структуру власності суб’єктами інформаційної діяльності через модуль офіційного веб-сайту Національної ради.

Інформацію про структуру власності, відповідно до законодавчих норм, необхідно подати до 31 березня 2018 року в паперовій та електронній формах. Змінами до Порядку передбачено, що «Документи в електронній формі можуть надсилатися на електронну пошту, адреса якої розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради, або через модуль офіційного веб-сайту Національної ради».

Звертаємо увагу, що рішенням Національної ради від 02.11.2017 № 2043 передбачено, що телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги протягом місяця після набрання ним чинності повинні повідомити Національній раді рекомендованим листом адресу електронної пошти своєї компанії для авторизації на модулі офіційного веб-сайту.

Наголошуємо, що адреса електронної пошти має бути постійно діючою і не повинна бути закріпленою  лише за одним працівником. (Навіть у випадку звільнення працівника адреса електронної пошти повинна буди доступною для використання вашою компанією).

Докладну інформацію про алгоритм подання інформації через модуль офіційного веб-сайту Національної ради розміщено в розділі «Прозорість медіа».

Додатково акцентуємо, що документи про видачу та переоформлення ліцензій не подаються через модуль.

 https://www.nrada.gov.ua/uvagy-litsenziativ-oprylyudneno-zminy-regulyatornogo-akta-pro-strukturu-vlasnosti/

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей