НА ЗАСІДАННІ НАЦРАДИ 26 КВІТНЯ 2018р. БУЛО ПРИЙНЯТО РЯД РІШЕНЬ, СЕРЕД ЯКИХ:

. Опубликовано в Новости за 2018г

26 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення додала телеканал Spike до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

На підставі звернення уповноваженого представника «MTV Networks Europe» В.О. Марчана Національна рада перевірила програмне наповнення телеканалу «SPIKE» на відповідність стандартам, визначених Європейською конвенцією, а також вимогам статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Отже, під час проведення аналізу документів та моніторингу програмної сітки телеканалу регулятор з’ясував, що реклами, а також порнографічних передач і фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, на телеканалі немає. Мовлення ведеться  24 години на добу українською мовою. Формат основного контенту –  розважальні передачі та фільми переважно американського виробництва.Крім того, правовласник програми «MTV Networks Europe», який авторизований у Чеській Республіці, додатково надав Національній раді гарантії, що зміст їх телеканалу відповідає усім вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Також 26.04.2018р. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила замовити в «Українського державного центру радіочастот» прорахунок телевізійних і радійних частот у 10 населених пунктах Луганської області та 9 населених пунктах Донецької області для надання тимчасових дозволів на мовлення.

Також регуляторний орган на засіданні 26 квітня розглянув результати моніторингу мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія Херсон Плюс», м. Херсон, багатоканальне мовлення в МХ-5 (логотип «ХЕРСОН ПЛЮС») і ухвалив рішення призначити ліцензіатові позапланову перевірку.

Також Національна рада на засіданні 26 квітня призначила позапланову перевірку ТОВ «Трініті телеком», м. Маріуполь Донецької обл., у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензії та чинного законодавства. Моніторингом програм, які ТОВ «Трініті телеком» надає у складі програмної послуги з використанням аналогової, цифрової та IPTV технологій, виявлено, що універсальна програмна послуга надається провайдером не у всьому обсязі, зокрема не транслюються 4 програми  (ПАТ «НСТУ» («UA:КРИМ») – в аналоговій технології розповсюдження програм; ПАТ «НСТУ» («Перший канал Українського радіо»), ПАТ «НСТУ» (Другий канал – «Промінь»), ПАТ «НСТУ» (Третій канал – «Радіо «Культура») – у цифровій та IPTV технології розповсюдження програм). Крім того, ретранслюються 5 програм, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Deutsche Welle (Deutsch)», «Fashion Television», «Da Vinci Kids», «Disney канал», «CBN». Також збільшено загальну кількість програм, передбачену ліцензією для ретрансляції: за ліцензією – 154 програми, фактично – 159.Після проведення перевірки регуляторний орган ухвалить відповідне рішення.

            Також 26 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила оголосити конкурс на 21 ФМ-частоту в 11 областях України для розвитку місцевого мовлення та затвердила конкурсні умови. На конкурс буде виставлено п’ять частот в Івано-Франківській області (Калуш, Городенка, Дебеславці, Долина, Стримба), чотири частоти в Черкаській області (Полянецьке, Сміла, Чигирин, Чорнобай), три частоти у Львівській області (Красне, Дрогобич, Жидачів), дві частоти в Київській області (Тараща, Бориспіль), по одній частоті в Донецькій (Дружківка), Луганській (Сосновий), Житомирській (Малин), Закарпатській (Косівська Поляна), Сумській (Конотоп), Тернопільській (Кременець), Хмельницькій (Городок) областях.

 

https://www.nrada.gov.ua

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей