Національна рада розробила та оприлюднила для громадського обговорення Порядок формування Переліку іноземних теларадіоорганізацій, що ретранслюються

. Опубликовано в Новости за 2018г

Національна рада на засіданні 2 серпня вирішила винести на громадське обговорення проект Порядку формування Переліку програм іноземних теларадіоорганізацій, що ретранслюються в Україні.

Упродовж місяця з дня оприлюднення відповідного проекту регуляторного акта на офіційному сайті Національної ради громадськість зможе надсилати до регулятора свої  пропозиції та зауваження стосовно його змісту.

У зв’язку з тим, що процедура внесення до переліку програм іноземних мовників і вилучення з нього до сьогодні не була розроблена,  Національна рада  вважає за необхідне  його розробити та виносить  проект документа на обговорення громадськості.

Запропонований регулятором Порядок дозволить досягти більш ефективного державного регулювання, а також допоможе повною мірою вирішити більшість проблемних питань, що наявні у цьому аспекті телерадіоінформаційної галузі. 

Зокрема, цей документ визначатиме механізм реалізації положень Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та встановлюватиме процедуру формування такого переліку.

У проекті регуляторного акта встановлюються вимоги до заяв та програм іноземних телерадіоорганізацій, розроблено процедуру подання до Національної ради заяви про внесення програми іноземної телерадіоорганізації до Переліку, і підстави та порядок їх вилучення. Крім того, відповідно до проекту документа внесення програм до Переліку здійснюватиметься тільки за рішенням Національної ради.

Проект Порядку формування Переліку програм іноземних теларадіоорганізацій, що ретранслюються в Україні буде розміщено на офіційному сайті Національної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акта можна надсилати в письмовій та електронній формі упродовж місяця з часу оприлюднення на адресу: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, або на е-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 Із проектом регуляторного акта можна ознайомитися за посиланням 

 

https://www.nrada.gov.ua

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей