КУДИ РУХАЄТЬСЯ ШПД: ІНФРАСТРУКТУРА, СТАНДАРТИ, ТЕХНОЛОГІЇ

. Опубликовано в Новости за 2019г

dek logo

 

 

2019
30/05-02/06

 

 

news1605

 

Головний науково-технічний радник Укртелекому Віктор Каток в своїй доповіді на ДЕКу розповість про розвиток ШПД в Європі та стандартизацію інфраструктури телекомунікацій.

Також будуть представлені статистичні дані та їхній детальний аналіз по ринку ШПД з документів ООН, Світового банку та низки інших джерел.

Концентрована інформація стосовно передових технологій, стандартизації та технічних рішень фізичної інфраструктури телекомунікацій, нових систем побудови стандартів та ін. допоможе учасникам конференції розібратись в основних тенденціях і новаціях, які найближчим часом прийдуть і в Україну, а також намітити кроки щодо розвитку своїх компаній у відповідності до цих трендів.

Реєструйтеся на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

 РЕЄСТРУЙСЯ НА ДЕК-2019 ТА ВИГРАВАЙ ПРИЗ ВІД SWEET.TV!

news1605 1

 

Приємний сюрприз від компанії Sweet.TV чекає на одного з учасників ДЕК. Щасливчик отримає приставку iNeXT та підписку Sweet.TV на цілий рік!

Розіграш призу буде проведено 1 червня на одному із програмних заходів ДЕК-2019.

Зареєструйся на ДЕК-2019 за посиланням та отримай шанс виграти цей чудовий приз.

Бажаємо успіху!

ДЕК ПРЕЗЕНТУЄ ТРЕТЮ ВЕЧІРКУ – «SONG&FIRE-PARTY»!

news1605 2

Це наш експеримент, який сподіваємося, прийдеться до душі всім ДЕКівцям. Адже наша галузь багата на талановитих людей, які можуть не тільки гарно працювати, але й круто відпочивати, співати, грати і «запалювати»).

Отже, заключну вечірку ДЕК-2019 «Song&fire-party» ми плануємо провести в тісному колі, на березі Київського моря коло багаття. І все це відбуватиметься під чарівну музику романтичної гітари у виконанні талановитого Сурана і ведучої зіроньки – Людмили!
А ще багато інших сюрпризів: ароматні кальяни від компанії DEPSвишукане гриль-меню, море пива і квасу від «Умань пиво», веселі конкурси і розваги!

Реєструйся для участі й не прогав таку подію!

Чекаємо всіх на ДЕКу!

УВАГА! Ви маєте можливість отримати знижку за промокодом «UTS» !  

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей