Медіагрупи оголосили умови продажів своїх каналів на 2022 рік

. Опубліковано в Новини за 2021р

При формуванні ціни вони планують враховувати індивідуальний підхід до кожного партнера.

Чотири медіагрупи — StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» — обіцяють змінити умови продажу своїх каналів для партнерів на наступний рік. Про це менеджери заявили під час конференції Telecom Ukraine в Одесі.
Майже всі натякали на індивідуальний підхід у формуванні умов для партнерів.

«У цьому році з нами буде цікаво домовлятись, у нас зміниться підхід до підписної компанії і до ціноутворення. Це все буде індивідуально, а зараз я не буду озвучувати цифри. У всіх буде можливість домовитись і всі почуватимуться більш комфортно», — запевнив керівник дивізіону PayTV&Digital StarLightMedia Микола Фаєнгольд.

Директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Федір Гречанінов також обіцяв зовсім іншу підписну компанію: «Якщо раніше все було чітко, однозначно та передбачувано, то ця компанія буде інакшою. Враховуватиметься багато дивовижних нюансів, які не враховувались раніше». Щоби зрозуміти, чи позитивна ця практика для ринку, він радив дивитися на фінансові результати 2022 року.

Генеральний директор компанії «Торсат» (дистрибутор «Інтер медіа груп»)  Денис Васянович умови для ринку зашифрував у метафори: «Якщо до цього настрій був такий, що ми всі помремо, то тепер кажу, що всі ми будемо жити».

А директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення Андрій Мальчевський запевнив, що «1+1 медіа» серйозно перегляне свою політику продажів: «Ми хочемо win-win стосунки із провайдером. Ми не прагнемо закриття провайдерів, і лише за те, щоб усі збільшували гроші — і провайдери, й ми. Тоді все буде добре. Тому цифри провайдерів після виплати роялті будуть зростати».

Втім до такого win-win деякі провайдери поставилися скептично.

А як удалося з’ясувати «Детектору медіа» з власних джерел, на 2022 рік «Медіа Група Україна» нібито планує підняти ціни на 15% (для когось із партнерів ця цифра може бути нижчою). StarLightMedia розширює програму лояльності та запроваджує бонуси, індивідуальні для партнерів. «Інтер медіа груп», за неофіційною інформацією, поки що змін у політиці продажів не планує, а «1+1 медіа» тримає свої умови в секреті.

Нагадаємо, торік медіагрупи підвищили ціни на свої канали для провайдерів на 30%. 

 

https://detector.media

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей