НАЦРАДА Щодо подачі щорічної інформації про структуру власності

. Опубліковано в Новини за 2022р

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» Верховна Рада України постановила внести зміни до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (далі – Закон), доповнивши розділ X «Прикінцеві положення» пунктом 32 такого змісту: «Тимчасово, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), порушення строків, встановлених частинами другою – третьою статті 59 цього Закону щодо подачі звітів за попередній (звітний) рік діяльності, не є порушенням цього Закону. 

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року. Отже, якщо урядом не буде ухвалено інших рішень щодо продовження карантину такі звіти мають бути подані телерадіоорганізаціями у строк, що не перевищує 30 днів із дати завершення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Водночас 24 лютого 2022 року почалося широкомасштабне російське вторгнення. Указом Президента України введено воєнний стан. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення з розумінням ставиться до обставин, які унеможливлюють подачу звітної інформації щодо структури власності і ухвалила рішення щодо відтермінування подачі. Отже, звіти про структуру власності мають бути подані телерадіоорганізаціями у строк, що не перевищує 3 місяця із дати завершення воєнного стану в Україні.

https://www.nrada.gov.ua

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей