На шляху до цифрової реформи

. Опубликовано в Новости за 2014г

news1609

23 вересня 2014 року у Києві, у Президент-готелі відбудеться VIII Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні». Організатор події – Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ).

Мета Форуму – підготувати вітчизняний телепростір до переходу з аналогового до цифрового телебачення, забезпечити прозорість та зручність реформ, створити умови для адаптації чинного законодавства, сприяти ефективному регулюванню державного процесу впровадження цифрового телебачення, залучити до обговорення всіх питань громадськість та ЗМІ.

Розпочнеться VIII Цифровий Форум доповіддю нового Голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Юрія Артеменка, на тему «Нові завдання держави в реалізації цифрової реформи».

У рамках V Цифрового Форуму передбачена дискусія у трьох тематичних секціях:

  • Національні цифрові телевізійні мережі: завдання, перспективи реформування.

Якою має бути оптимальна модель побудови українських цифрових телевізійних мереж у нових суспільно-політичних обставинах? Які європейські стандарти та досвід варто враховувати під час перегляду моделі?Чи можливе збереження монопольного оператора та на яких умовах? Чи є підстави для перегляду попередніх рішень щодо визначення? Чи потрібно створювати альтернативні мережі та чи є для цього ресурси?

  • Регіональні мовники у «цифрі»: можливості для вирішення проблеми до кінця реформи.

Європейські стандарти убезпечення прав регіональних мовників під час реформи. Вирок регіональному мовленню у цифрі від попереднього складу Національної ради: чи були реальні підстави? Конкурс на регіональне мовлення в цифрі та перевірки переможців: чи можна скасувати результати? Резервні можливості для розміщення регіональних телекомпаній в мережах Зеонбуду та створення нових мереж.

  • Місцеве цифрове телебачення: білі плями на мапі України

Мовлення громад у «цифрі»: європейський досвід. Розбудова цифрової ефірної малопотужної мережі: технічні, економічні та правові питання пілотного проекту та подальшого впровадження.

Участь у дискусіях VIII Цифрового Форуму візьмуть представники Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Антимонопольного комітету України, Національної комісії з питань зв’язку України, ТОВ «Зеонбуду», концерну РРТ, Українського державного центру радіочастот, а також представники регіональних та місцевих мовників.

Організатор VIII Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні» переконаний – цьогорічний Форум неабияк актуальний в умовах, в яких сьогодні перебуває український теле- та радіомовник. «Фактично,впродовж наступного року є перспектива повного перегляду цифрової реформи. На сьогодні Нацрада України як основний регулятор галузі вже зробила певні кроки для прийняття попередніх рішень. Є така ймовірність, що система цифрового мовлення в Україні буде трансформовано докорінно. Я сподіваюся, що вона більше відповідатиме інтересам глядача та мовника. На цьогорічному Форумі ми говоритимемо про найбільш проблемні питання, які повинен переглянути новий склад Нацради, посадовці в частотних органах. Ми повинні скористатися шансом на обговорення цифрового майбутнього країни, який у нас зараз з’явився». – прокоментувала Катерина М’ясникова, виконавчий директор Національної Асоціації телерадіоМовників.

Умови участі у VIIIЦифровому Форумі:
Для членів НАМ участь у Форумі безкоштовна. Із розрахунку, що від 1 компанії участь у Форумі візьме не більше, ніж 2 особи.

Вартість участі 1 особи при реєстрації:
до 15 вересня 2014 р. – 1039 грн.
до 19 вересня 2014 р. – 1155 грн.
з 20 по 23 вересня 2014 р. – 1270 грн.

Реєстрація триває на сайті Цифрового Форуму - http://www.dtvforum.org.ua/ua/request/register

До 18 вересня 2014 р. триває конкурс для регіональних та місцевих теле- і радіокомпаній на безкоштовну участь у Цифровому Форумі. Організатори надають 20 безкоштовних квитків для вищезазначених медіа із розрахунку, що від 1 регіонального медіа безкоштовно захід може відвідати 1 представник. Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну заявку та надіслати її на адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Уточняйте отримання вашої заявки за телефоном 044 254-55-56. Контактна особа – Христина Дрогомирецька.

Захід відбувається у межах Українського медійного проекту «У-Медіа», що здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Більш детальна інформація про Форум та його учасників - на веб-сторінці www.dtvforum.org.ua.

Контакти:

З питань реєстрації учасників та акредитації для журналістів
Христина Дрогомирецька - PR-менеджер
Тел.:(067)657 95 15
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Для бажаючих стати спікерами Форуму
Сніжана Пушкар – куратор Форуму
Тел.: (063) 720 07 55
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей