Набула чинності нова редакція Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку

. Опубліковано в Новости за 2016г

23 серпня 2016 року у «Офіційному віснику України» № 64 опубліковано та набуває чинності рішення НКРЗІ від 12.07.2016 № 359 «Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку» (далі – Правила, ККЕ).

Цим рішенням запроваджується нова редакція Правил, що регламентує доступ до ККЕ.

Оновлений документ є результатом дворічної співпраці регулятора з учасниками ринку телекомунікацій, профільними асоціаціями та заінтересованими органами влади.

У процесі підготовки та опрацювання проекту змін проведено десять робочих нарад, на яких вироблено оптимальні формулювання, усунено двозначності тлумачення окремих пунктів нормативного акту та встановлено більш чіткі правові механізми щодо регулювання доступу до ККЕ.

Відтепер Правила містять розширений понятійний апарат та деталізований регламент організаційно-економічної взаємодії операторів зв’язку, зокрема, щодо змісту запиту про можливість надання в користування ККЕ, порядку відмови замовнику у видачі Технічних умов та строків розгляду й погодження робочого проекту.

Зміни до Правил, що набирають чинності, створюють можливості для ефективного врегулювання відносин між операторами телекомунікацій при спільному використанні кабельної каналізації електрозв’язку з метою розвитку власних телекомунікаційних мереж для надання споживачам більшої кількості якісних телекомунікаційних послуг.

Ознайомитись з Правилами - http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1098-16

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей