Винесено на громадське обговорення проект змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення

. Опубліковано в Новости за 2016г

Національна рада виносить на громадське обговорення проект змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення, розроблений регуляторним органом у зв’язку з ухваленням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій».

Зазначеним законодавчим актом передбачено, що у часових проміжках із 07:00 до 14:00 і з 15:00 до 22:00 квота пісень українською мовою в ефірі радіостанцій має становити 35%. Вона впроваджується упродовж трьох років – перший рік після набуття чинності законом цей показник становитиме 25%, другий рік – 30%, третій рік – 35%. Закон набуває чинності через чотири місяці з дати його опублікування – в листопаді цього року.


У зв’язку із  законодавчими змінами Національна рада вносить зміни до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення, які стосуються саме частки пісень державною та іноземними мовами в ефірі радіостанцій, і виносить проект документа на громадське обговорення.


Зауваження і пропозиції можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601, а також на офіційну електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Термін для громадського обговорення – 1 місяць.

Із проектом Змін до додатка 4 до форми ліцензії на мовлення можна ознайомитися за посиланням

 

nradal

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей