ГОСПОДАРСЬКІ СУДИ ОДЕСИ Й ВІННИЦІ ТИМЧАСОВО ЗУПИНИЛИ ПРОВАДЖЕННЯ ГС «КАМП» ПРОТИ ПРОВАЙДЕРІВ

. Опубліковано в Новини за 2021г

Господарські суди Одеси й Вінниці призупинили провадження ГС «КАМП» щодо примусового укладання угоди з провайдерами ТОВ «МОНОЛІТ» і ТОВ «ТРК "КАРМЕЛЬ"» на отримання дозволу на кабельну ретрансляцію об'єктів авторського права і суміжних прав, крім програм організацій мовлення.

У суді ГС «КАМП» обґрунтовує свої вимоги тим, що згідно з наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №14 від 10.09.2019 він є єдиною в Україні акредитованою організацією у сфері обов`язкового колективного управління авторськими та суміжними правами.

Однак ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21.10.2020 відкрито провадження у справі №640/22936/20 за позовом ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» до Комісії з акредитації організацій колективного управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про визнання рішення протиправним та його скасування. Відповідачі зазначають, що результатом розгляду такої адміністративної справи може стати скасування чи зміна наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №14 від 10.09.2019 та втрата ГС «КАМП» статусу акредитованої організації, а відтак, очевидно, може зникнути предмет спору у справах.

ПП «Телерадіокомпанія "Рось Телеком"» із Білої Церкви також оскаржує акредитацію ГС «КАМП» в Окружному адміністративному суді міста Києва, справа №640/28333/20.

Отже господарські суди вирішили зупинити провадження до набрання законної сили остаточного рішення у справі ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» проти ГС «КАМП». Такі судові постанови можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.

Нагадаємо, за інформацією ГС «КАМП», у судах України одночасно розглядаються понад 100 подібних позовів до провайдерів

 

Третій провайдер зупинив судове провадження ОКУ 

Господарський суд Вінницької області зупинив провадження у справі № 902/982/20 за позовом Громадської спілки "Коаліція аудіовізуальних і музичних прав" до Приватного підприємства "Телерадіокомпанія "Тодор" про укладання договору до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 640/22936/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Місто ТВ Сервіс" до Комісії з акредитації організацій колективного управління при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача:  Громадська спілка "Коаліція аудіовізуальних і музичних прав" про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії, яка знаходиться на розгляді в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей