Niki Kids

nikikids logo

NIKI kids

Цільова аудиторія -  5+.

Приголомшливо яскрава реальна full HD картинка, дві мови мовлення: українська та англійська. Весь контент ретельно адаптується, використовується багатоголосий професійний український дубляж, адаптуються навіть титри.

На телеканал закуплено 400 годин анімації з усього світу.

Lâle

lale logo

Lâle - дитячий телеканал, започаткований у Криму. Канал веде мовлення кримськотатарськоюросійською та українською мовами.

Цільова аудиторія - діти дошкільного і шкільного віку (0-16 років). Канал націлений на всебічний розвиток маленького глядача, сприяє формуванню духовних цінностей, зародженню інтересу до навчання мови, історії та культури різних народів. В основу програмного наповнення каналу входять кращі світові анімаційні та художні дитячі фільми, класика вітчизняної та зарубіжної мультиплікації.

 

Duck TV

ducktvDuck TV - зростаючий Європейський телеканал для дітей віком від 6 до 36 місяців.

Телеканал доступний у 70 країнах світу, понад 10 млн. домогосподарств.

На каналі щодня транслюється корисні, розвиваючі, розважальні програми. Яскрава графіка, веселі персонажі. Контент без насильства та реклами.

Сітка мовлення поділена на тематичні блоки. Прем'єри кожні 2 місяці.

Весь контент проводиться під керівництвом професійних дитячих психологів, в ньому міститься тільки добра і цікава інформаціяЗаказать

Niki Junior

nikijunior logo

NIKI Junior

Цільова аудиторія - хлопці дошкільного віку (від 3 до 6 років). Контент спрямований на розвиток мислення, фантазії та уяви юних шанувальників. Дітки за переглядом мультфільмів і мультсеріалів отримують необхідні навички читання і рахування, а невимушена ігрова форма допомагає вчитися із задоволенням. Дитячі передачі на телеканалі виховують повагу до інших людей, доброту.

З героями мультфільмів малюкам завжди цікаво проводити час. Улюбленими для малюків стають:Щенячий патруль, Вспиш і диво-машинки, Гуппі і бульбашки, Даша-мандрівниця, Маленьке королівство Бена і Холлі, Хлебоуткі, Фіксікі, Смішарики, Шиммер і Шайн, Команда Умізумі. Якісне промальовування всіх сюжетів, життєві проблеми і багато гумору зробили ці мультсеріали популярними, завоювали любов дітей і сподобалися батькам.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей