Еспресо

LOGO EspresoNew

ЕСПРЕСО - інформаційний канал. Головне місце на каналі займають новини українського політичного, економічного, соціального, культурного та спортивного життя, провідні іноземні новини.

«ЕСПРЕСО» - об'єднання супутникового телевізійного каналу та інтернет порталу, на якому головними є новини та обговорення суспільно важливих та актуальних тем і подій.

http://espreso.tv

8 КАНАЛ

8channel logo

8 КАНАЛ - український супутниково-кабельний інформаційний телеканал.

8 канал - це корисний та  позитивний ранковий ефір, який допомагає прокидатися у гарному настрої та налаштуватися на продуктивний день; цікавий та насичений денний ефір, що присвячений інтересам і потребам жінок: кохання, щастя, виховання дітей, здоров’я, спорт тощо; інформаційно-бізнесовий вечір, який підбиватиме підсумки дня, та допоможе розслабитися після трудових буднів; ефір вихідного дня, який наповнюється трансляціями спортивних подій, цікавим кіно та найкращими шоу; безліч лайфхаків, корисних порад, експериментів, відвертих розмов, гумору, якісної музики;  мультфільми, художні та документальні фільми; програми про сервіс, інтер’єр, психологію, маркетинг, креатив, перемовини, продажі та багато іншого.

Настоящее время

currenttime

Настоящее Время («Сurrent Time») – інформаційно-аналітичний телеканал, 24-годинне телевізійне та інтернет мовлення, відповідальний обмін думками, відкрите обговорення проблем. Настоящее Время - спільний медіа-проект Радіо Свобода/ Вільна Європа і «Голосу Америки», стартував у 2014 році. Канал надає точну і об'єктивну інформацію, засновану на фактах.

Країна - правовласник: США.
Мова російська.
Канал адаптований.

https://www.currenttime.tv/

ТЕЛЕВСЕСВІТ

televsesvit

Телеканал «ТЕЛЕВСЕСВІТ» - загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення. Це канал, котрий відкриває світ Україні та Україну світу. Телеканал надає мандрівникам орієнтир щодо зручних і цікавих маршрутів, затишних готелів, специфіки перебування в різних країнах.

Блок пізнавальних програм не залишить байдужим як дітей, так і дорослих, а інформаційні програми дозволять завжди бути в курсі найбільш актуальних проблем суспільства.

Апостроф TV

apostrof

Апостроф TV - незалежний інформаційно-аналітичний телеканал. Слоган каналу: «Дивись. Слухай. Знай.» Основна тематика: політика, економіка, безпека країни,  відносини зі світом. У гостьових студіях контент спрямований на мислячу аудиторію. Головний принцип – баланс та різноманіття думок. Головними учасниками є не лише топ-персони, а й експерти, журналісти, лідери громадської думки, які мають цікаві інсайди з різних сфер.

 

Перший Західний

persh zahПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ -  Телеканал Позитивних Змін! Інформаційно-розважальний телеканал України, який оперативно та неупереджено висвітлює події в Україні та за її межами, створює власні проекти різні за жанрами. Телеканал орієнтований на широку глядацьку аудиторію.

 

Обоз TV

oboz tv

OBOZREVATEL TV- інформаційно-розважальний телеканал.

 У всіх подіях, що відбуваються в Україні, журналісти каналу шукають перш за все соціальну складову. Саме через цю призму канал висвітлює процеси, що відбуваються.

Канал допомагає кожному українцю порадами, інформує, надає аналіз процесів, допомагає розібратися в тому, що відбувається. Всі сюжети мають прикладний характер, вони пояснюють, орієнтують, допомагають, підтримують. Телеканал «OBOZREVATEL TV»  – про людей і для людей!

Телеканал «Київ»

kyivТелеканал «Київ» - головний телевізійний канал столиці. Канал органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. Канал є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.
Телеканал заснований у 1995 р. Київською міською радою. Новини Києва, актуальні теми життя столичного мегаполісу, фільми та серіали європейського та американського виробництва.

 

OstWest

ostwest

OstWest – інформаційні та розважальні програми власного виробництва,  зарубіжні телесеріали та художні фільми. Мовлення каналу здійснюється з Берліну. Канал також транслює авторські ток-шоу, найважливіші європейські і міжнародні події, актуальні інтерв'ю, розважальні та просвітницькі програми.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей